Pronájem jachet

Chcete-li zažít ráj v pravém slova smyslu, vydejte se na jachting kolem Praslinu nebo dalších ostrovů Seychel v Indickém oceánu. Neskutečná příroda, panenské pláže, přívětiví lidé a tisíce nádherných kotvišť učiní z Vaší dovolené nezapomenutelnou pohádku. Seychely jsou úžasná ostrovní krajina rozprostírající se na 115 ostrovech, z nichž 45 tvoří takzvané Vnitřní ostrovy, které patří mezi nejstarší žulové ostrovy na světě. Podnebí bývá po celý rok jachtačům příznivé, nejtepleji je na Seychelách na jaře, nejchladněji naopak v době letních prázdnin. Jachty vyplouvají z marin na ostrově Mahé nebo marin na Praslinu.

Jak se na Praslin dostat?

Seychely mají jen jedno mezinárodní letiště, a to na ostrově Mahé. Létá sem několik globálních dopravců, cena letenky se obvykle pohybuje okolo 20 000 Kč. Pokud ale zvolíte odlet z Vídně, Berlína apod., cena letenky může být i výrazně nižší. Mezi ostrovy se můžete přepravit lodí, plují zde pravidelné denní linky. Z ostrova Mahé se lze na Praslin nejrychlejšími lodními spoji dostat již za 45 minut.

Na ostrově Praslin je umístěno i malé letiště Illes des Palmes Airport, které spravuje společnost Air Seychelles. Návštěvníci Seychel si mohou buď rezervovat jeden ze stanovených letů na ostrov, nebo využít charterové lety, které obvykle míří i na jiné ostrovy souostroví Seychely.

Jachting Seychely

©2024 Praslin Cestování.cz